• Find a selection of accommodations - villas, apartments/hotels and campsites
    Crete 2016.2017
  • Rethymno tour offers
    Archaeological Sites,Georges, Village Life, Beaches, City Tours.......
  • Find local service and product Providers
    Where to eat, rent car or buy souvenir
  • Wine Tasting, Cooking Lessons, Hiking, Diving..........

Melissa Mediterranean Kréta je platformou pro cestující, kteří se chtějí zaměřit na to, aby se seznámily s místní kulturou a podporovali místní poskytovatele služeb na své dovolené v Rethymně.

Hledáte autentické, zábavné, vzrušující zkušenosti?

Naši partneři jsou všichni důvěryhodní, vášniví odborníci z Kréty - každý z jejich oborů - kteří vám pomohou při uspořádání a zajištění vaší dovolené v Rethymně zcela podle vašich přání. Jejich místní znalosti a osobní vztahy jim umožňují poradit a tak naplnit vaše očekávání z dovolené na Krétě.

Máte tady možnost přímo se spojit se všemi poskytovateli či hledáte ubytování, pronájem auta, dopravu, výlety, organizace svatby, průvodce, hostince, suvenýry....... Nebo pokud hledáte inspiraci pro váš pobyt v Rethymně.

Pravidelně vás budeme informovat o místních událostech v Rethymnu. Rethymno je živé město po celý rok s tradičními vesnickými party (panegyria), výstavami a divadelními, hudebními a tanečními představeními a festivaly ve městě během léta a karneval na jaře. Mnoho událostí je uspořádáno místními obyvateli. Známá krétská pohostinnost a "filo xenia" vítá všichni, kteří se k tomu připojí.

Na této platformě budete informováni o všech místních událostech, které probíhají v Rethymně, a získáte tak příležitost spojit se s Kréťany. Autentická Kréta na vás čeká, zapojte se a získejte zážitky mimo obvyklý koncept charterového výletu na Krétu.

 

 

Blog news

The Kidnap of General Kreipe

Throughout time, Crete has been occupied by foreign powers. The last invasion was during World War II, when German paratroopers occupied the island in 1941.

Číst dál...

Rethymno Carnival

THE FAMOUS ‪‎RETHYMNO‬ CARNIVAL‬

Since 1914 Rethymnon‬ has been celebrating the carnival with its giant program.

Číst dál...

 

Folow us :